תכנון והקמת גינות

דף הבית > תכנון והקמת גינות

גינות אחרונות

 

אחד משירותי המשרד המובילים הם תכנון והקמת גינות , גינות גג ומרפסות בהתאמה אישית. תכנון הגינה נעשה לפי דרישות הלקוח ע"י טלי מאיר פיק ומבוצע ע"י צוות מקצועי בניהולו של אגרונום מוביל ומנוסה בתחום.

הקמת הגינה כוללת ריצופים למיניהם: בטון יצוק, דקים, ועבודות עץ כגון :אדניות, פרגולות , גדרות, בתי עץ לילדים . תכנון והקמת בריכות שחיה ובריכות נוי מפלים ומסלעות, בחירה ושתילת הצמחייה, תכנון והתקנת מערכת השקיה ודישון ובחירת התאורה עד לגימור מושלם.

משרדנו מבצע תכנון והקמת גינה ברמה הגבוהה ביותר ובהתאמה מלאה לצרכים, המשאלות והמגבלות של כל לקוח והתייחסות לסגנון פנים הבית. אנו נסייע בתכנון מהרגע הראשון, נבחן ונכיר את התנאים והאפשרויות, נפתור בעיות ומגבלות, תוך התחשבות בנושא איכות הסביבה חיסכון במים וחשמל נספק את החומרים האיכותיים מתוך הקשרים שלנו עם הספקים הטובים והאמינים בשוק ונבצע את העבודה הנקייה והמקצועית ביותר – עד שתקבלו את גינת החלומות שלכם.

נשמח לייעץ ולעזור בתכנון כבר מהרגע הראשון, צרו קשר ונעמוד לשירותכם.

לפרטים נוספים – אסף: 0542043210

מהו החלק החשוב ביותר כאשר מתכננים גינה?

תלוי מה העיצוב כולל, בגדול הכל חשוב, אך יש להתחיל מן היסודות אשר דורשים גם פעולות תשתית כמו בריכה. במילים אחרות, אם ברצונכם להתקין לכם בריכה בחצר, שאר העיצובים עלולים להיגזר ממנה.

האם ריצוף דקים מעץ לא עלול להיהרס לאורך השנים כתוצאה מבלאי ורטיבות?

אנו דואגים להשתמש בחומרים הטובים ביותר ועל כן אין לכם ממה לחשוש מבלאי, לא סביר שהדק יתכלה בכלל. לכל מקרה המומחים שלנו ישמחו לעמוד לרשותכם בכל בעיה או בקשה.

יש צמחייה אשר אינה מומלצת בארץ?

שיקולי אקלים ומזג אוויר תמיד רלוונטיים אך האגרונום והצוות שלו יודעים לתפעל כל בעיה וישמחו לספק לכם עצות וטיפים לבחירת הצמחים המתאימים ביותר.

למי פונים במקרה של תקלה במערכת ההשקיה ו/או הבריכה?

אנו דואגים לספק לכם מראש את המערכות האמינות ביותר בשוק, אך במקרים של תקלות טכניות אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר ואנחנו נשמח לעזור לכם בכל בעיה אשר עלולה לצוץ ובעת הצורך- לקשר אתכם למי שצריך.

כיצד מונעים החלקה על מרצפות האבן בחורף?

לאורך השנים צברנו ניסיון רב ואנו יודעים להניח את הלבנים באופן כזה אשר ימנע החלקה באופן מיטבי. בריאותכם וביטחונכם האישי עומדים לנגד עינינו בעדיפות הראשונה ועל כן אם אתם מרגישים מעט חוסר ביטחון הרגישו חופשי לשאול ולהתייעץ עם המומחים שלנו.

ליצירת קשר

050-8356713