עיצוב משרדים ובתי עסק

דף הבית > עיצוב משרדים ובתי עסק

הפרוייקטים האחרונים שעשיתי

"האדריכלות היא מוזיקה חצובה באבן” – הנרי ג'יימס

בשנים האחרונות הפך תחום עיצוב הפנים לאמצעי מרכזי להעברת ערכים, עקרונות ומטרות של חברות, גופים ציבוריים ובתי עסק. עיצוב משרדים ובתי עסק משמש כיום כ"כרטיס ביקור" לכל דבר ומאפשר להעביר את התרבות הארגונית של החברה, את מטרותיה ואת תדמיתה ללקוחות ולמבקרים. כל ארגון עובד על פי ערכים שונים ומבקש להעביר מסרים שונים ללקוחותיו, ומכאן שלכל בית עסק יש להתאים עיצוב פנים ייחודי אשר יתאים רק לו. עיצוב משרד צריך למלא את צרכי עובדיו, מנהליו והלקוחות המבקרים בו. את תהליך עיצוב המשרד או בית העסק אני עושה תוך הקשבה ללקוחות במטרה להתאים למקום עיצוב שימחיש את רוח החברה, את אופיה הייחודי ואת האוירה הרצויה לקהל הלקוחות.

עיצוב משרדים בהתאמה מושלמת

תכנון ועיצוב משרד, חייב להיות חופף גם לאווירה אותה החברה המיוצגת במשרד רוצה לשדר ללקוחותיה העסקיים הבאים אליה לפגישות – הרושם הראשוני במשרדים הוא למעשה עיצוב משרדים ברמה זו או אחרת ולכן חשוב שהרמה תהיה גבוה, תרשים את הלקוח שבא להשקיע את הכסף ותשדר את התחום העסקי בו המשרד עוסק- שהרי אם גוון אחד מתאים למשרד העוסק בתאגיד אופנה בינלאומי ברור שאיננו יתאים עם אותו הגוון של חברה לפיתוח תרופות או למשרד למוצרי מתכת ופרזול.

משרד מעוצב בראייה מקצועית

עיצוב משרדים על ידי מעצבי פנים נחוץ בגלל בחינה נוספת וחשובה מאוד – למעצבים יש את הראייה הכללית על חדר ריק ומסוגלים לראות אותו כמשרד מעוצב – עם כל המאפיינים הנדרשים – לשים לב היכן היציאות של טלפוניה וחשמל לארגון פינת המחשב, היכן יש קיר גבס אקוסטי שיבודד רעשים והיכן כדאי להכין מראש מקום למתקן למים מסוננים , שילוב רהיטים מודרניים עם מקום מיוחד למקלדת המחשב כך ולדאוג באופן כללי שהמכשור הרב במשרד לא יפגע באסתטיקה המשרד וישמור עליו הכי יעיל ונוח לעובד ויישרה עליו אווירה של נוות שתתרום לתחושה הכללית שכיף לבוא לעבודה.

גם מחוץ לתחום המשרד עצמו העיצוב בא לידי ביטוי ואסור לשכוח זאת – דלתות הפנים והחוץ המקבלות את פני הלקוח, תאי השירותים והמטבחון שחייבים להיות במיקום הנכון ומסודרים כראוי כך שיצברו כמה שפחות מפגעי ריח ויפריעו גם כמה שפחות למהלך התקין של העבודה.

כיצד ערכי הליבה של הארגון יכולים להשתקף בעיצוב המשרד?

ניתן להביע מגוון של ערכים באמצעות עיצוב איכותי. ניתן לבטא את האלמנטים היצירתיים בעזרת שפע של גוונים, שימוש נקודתי ביצירות אומנות או הדפסי קיר.

כיצד ניתן לשפר את הפרודוקטיביות בעזרת עיצוב פנים חכם?

על ידי מעבר לחלל עבודה משותף והימנעות משימוש במחיצות, ניתן לאפשר תקשורת קלה יותר ולהגביר את האינטראקציה הבין אישית.

כיצד ניתן להתמודד עם תשתיות החשמל הרבות?

ניתן ליצור להשתמש בחיפויי קיר או ליצור קירות דקורטיביים. רצוי גם להשתמש ברהיטים אשר מתאימים להעברה של חוטי חשמל בתוכם.

איך לבחור אריחים שמתאימים למשרדים עם הרבה עובדים?

חשוב לבחור אריחים שאינם נשחקים בקלות ואינם מרעישים במיוחד. בשוק קיימים שפע של פתרונות שמשלבים בין תחזוקה מינימלית ומראה נפלא.

האם יש חשיבות לסוג הלקוחות בעיצוב בתי עסק?

בוודאי. משום שכל בית עסק מכיר את קהל הלקוחות שלו, ניתן לעצב את העסק כך שהם ירגישו בבית כבר מהשנייה הראשונה ויבלו זמן רב יותר בכל קנייה.

ליצירת קשר

050-8356713